Hakkımızda

Aderans Construction Ltd.

Aderans Construction Ltd. olarak 2014 yılından beri Kuzey Kıbrıs’ta kendi projelerimizi inşa ediyor ve siz müşterilerimize kusursuz hizmet veriyoruz.

Aderans Construction Ltd. olarak 2014 yılından beri Kuzey Kıbrıs’ta kendi projelerimizi inşa ediyor ve siz müşterilerimize kusursuz hizmet veriyoruz.

Müteahhitlik ve emlak yatırım alanında uzmanlaşmış, inşaat piyasasında güvenilir ve büyük projelere imza atmış bir konumda, yenilikçi, öncü, müşteri memnuniyeti odaklı, saygın, güçlü ve başarılı bir şirketiz.

Bugüne kadar 300.000 metrekareyi aşan tecrübeli proje ekibimiz ile hastane, okul, yurt, toplu konut, otel ve birçok farklı niteliklere sahip bina inşa ettik. Hem müşterilerimizi hem de bu alanda kendimizi daha da ileriye taşımak hedefiyle ilerliyoruz.

Tasarladığımız her proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile başarılarımıza bir yenisini daha ekliyoruz.

Yapılan her işte, “en iyi ve en güvenilir” olmak adına her bir başarının temelinde özverili bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu olduğunun bilinci ile çalışmaktayız.

Aderans’ın asıl amacı her zaman doğru yolda dürüst bir şekilde hizmet vermek üzere, kaliteden ödün vermeksizin söz verdiği “Konforlu Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları daha da büyütmektir.

KAZIM DOĞRAMACI

Director

30

Tamamlanan Projelerimiz

Kurumsal Değerler

Topluma Katkı Sağlamak

İçerisinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlamak. Daha iyi bir toplum ve çevreye daha duyarlı yapılar inşa etmek.

Artı Değer Yaratmak

Elde ettiğimiz başarıyı devam ettirebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm sektör paydaşlarımıza ve müşterilerimize artı değer katmayı hedefliyoruz.

Sürekli Gelişim

Öğrenen ve gelişen bir yapıya sahibiz. Çalışanlarımızla birlikte gelişen teknolojiyi takip ederek ve yatırım yaparak her yeni projemizde daha iyisini hedefliyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi devamlı yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin Mutluluğu

Müşterilerimizin mutluluğu bizim için çok büyük bir değerdir. Müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu artırmak için her tür ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, beklentilerini her zaman daha üst seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Sektörün en iyi inşaat firması olarak, müşterilerimize her zaman kaliteli, hızlı, ekonomik ve akılcı çözümleri sunmak.

Vizyonumuz

Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini yaymak.