Hakkımızda

Aderans Construction Ltd.

Olarak 2014 yılından beri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kendi projelerimizi inşa etmekte ve siz müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz.

Müteahhitlik ve Emlak Yatırım alanında uzmanlaşmış, inşaat piyasasında güvenilir ve zamanla büyük projelere imza atmış bir konumda; yenilikçi, öncü, müşterilerimizi mutlu etmek üzere kurulmuş; saygın, güçlü ve başarılı bir şirketiz.

Bugüne kadar 300.000 m2’yi aşmış özellikli projelendirme birimi ile hastahane, okul, yurt, toplu konut, otel ve birçok özellikli bina inşa ettik. Hem müşterilerimizi hem de bu alanda kendimizi daha da ileriye taşımak amacı ile tasarladığımız her proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile başarımıza bir adım daha eklediğimizi görüyoruz.

Yapılan her işte, “en iyi ve en güvenilir” olmak adına her bir başarının temelinde özverili bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu olduğunun bilinci ile çalışmaktayız.

Aderans Construction Ltd. ‘in asıl amacı her zaman doğru yolda dürüst bir şekilde hizmet vermek üzere yüksek kaliteden ödün vermeksizin söz verdiği “Konforlu Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları bu platforma taşımaktır.

KAZIM DOĞRAMACI

Director

20

Uzman Personel

29

Tamamlanan Projelerimiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Biz, müşteri odaklı, güvenilir, yenilikçi, sorumluluk sahibi ve özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak, her zaman müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktır. Deneyimlerimizi siz müşterilerimizin avantajı haline getirmeyi hedef olarak belirlemektir.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği İnşaat Şirketi olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. Sektörde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.