Hizmetlerimiz

Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik projeler üretiyoruz ve inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kendi projelerimize uyarlıyoruz.

Yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübemizi projelerimize aktarıyor ve markamıza yakışan güvenli yapılar inşa ediyoruz.

Kaliteli Hizmet

Uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip olan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Doğaya ve çevreye dost yapılar inşa ediyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada yer alıyor. Şimdiye kadar inşa ettiğimiz onlarca konut projemizde yaşam başladı ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda daha da güçleniyoruz.

Mimari, İç Mimari Proje Tasarım ve Mühendislik

Bir projenin hayata geçmesindeki tüm süreçlerde uzman ekibimiz ve direktörlerimizle yanınızdayız.

İhtiyaca yönelik oluşturulan çizimlerimiz, mimar, iç mimar ve mühendis kadromuzla birlikte değerlendirilerek, projelendirilir ve sizlere sunulur. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda revize etme şansınız vardır ve hayallerinize kavuşmanız için tüm gücümüzle çalışırız.

Sadece konut değil, okul, ofis, sağlık kuruluşları, ticari yapılar, fabrika vb. kuruluşlarda da çizim ve destek önerilerimiz için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sonrasında başlayan inşaat sürecinde de yanınızdayız. Sizi hem dinleyerek hem de anlayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda “hayallerinize” kavuşmanızı sağlamak bizim için büyük bir mutluluktur.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapmak için sizi destekliyoruz. Sahip olduğunuz gayrimenkullerden kira geliri ve gayrimenkul alım satım sürecinde kazanç elde etmeniz için yanınızdayız.

Gayrimenkulle ilgili alınacak kararları; doğru zamanlama ve pazarı araştırarak veriyor ve size güvenilir yol haritaları çıkartıyoruz. Ekonomik eğilimleri, yatırımcı talebi ve bölgesel analizlerle birleştirerek size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Aderans Construction olarak inşa ettiğimiz her proje yüksek değer artışına sahip. Lokasyon seçimlerimiz, kaliteli malzeme ve doğru projelendirme ile birleşiyor ve alıcılarına hem alırken hem de sonrasında kazandırmaya devam ediyor.

Yapı ve İnşaat

Aderans Construction olarak kişi ve kuruluşlara inşaat sürecinin tüm aşamalarında yardımcı oluyoruz. İnşaat süreci doğru ihtiyaç analizi ve doğru strateji ile başlar. Bunu mimari çizimler ve modelleme takip eder. Tecrübeli ve uzman bir kadroyla çalıştığınızda karşınıza sizin bile düşünemeyeceğiniz detaylar çıkar.

Biz süreci A’dan Z’ye takip ediyor, stratejiyi belirliyor, mimari çizimlerini tamamlıyor ve inşa ediyoruz. Farklı türde projeleri üretiyoruz… Bireysel konut, toplu konut, villalar, okul, hastane vb. yapılar konusunda uzmanız.

Tecrübemizle her zaman yanınızdayız. Sizin memnuniyetiniz bizim birinci hedefimiz…